Напої не тільки тамують спрагу... З давніх давен люди знали рецепти напоїв цілющих, знеболювальних, заспокійливих, тонізуючих і звеселяючих. З часом ці знання тільки поповнювалися і сьогодні нам доступний величезний вибір рідин з різними смаковими відтінками та різним впливом на людський організм.

Безалкогольні напої завжди будуть доречними для гостей будь-якого віку! Думаю, не варто описувати користь всіжовичавлених фруктових та овочевх соків, насолоду від мологного коктейлю чи запашного какао. Зелений чай та пахучий узвар втамують спрагу навіть краще ніж звичайна вода! Підбадьорить зранку горнятко чорної кави, а розслабить після важкого робочого дня чашка м'ятно-мелісового чаю...

Для гостей повнолітніх на особливі події можна пошукати цікавіші рецепти напоїв, звеселяючих та зігріваючих кров) Алкогольні коктейлі легкі та святкові, з найоригінальнішими смаковими поєднаннями... Без сумніву, навіть приготування таких частувань пройде весело =) А найтерплячіші гурмати можуть спробувати себе в домашньому пивоварінні або виноробстві ;)