Кококекси

Рецепт кексів із кокосової стружки та згущеного молока


Не так давно під час пошуку цікавого рецепту кокосових кексів чи печива ми виявили, що навіть найпростіша страва може мати досить багато способів приготування… Міні-кокосики насправді дуже смачні, але ж так кортить спробувати й інші смаколики, особливо якщо їх настільки просто приготувати! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, цілком можливо що наступна спроба виявиться ще вдалішою;)

Кажуть, що шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок, а шлях до серця дівчини – через солоденьке) Думаю, рецепт кексів із кокосової стружки та згущеного молока може стати причиною щасливих стосунків навіть у найскладніших життєвих ситуаціях, беріть на замітку;)


Вихід:20 кексів
Підготовка: 5 хв
Приготування: 15 хв
Загальний час: 20 хв

Інгредієнти:

 • кокосова стружка - 350 гр
 • варене згущене молоко - 500 гр
Рецепт кексів із кокосової стружки та згущеного молока

Готуй так:

  • Кількість кухонних маніпуляцій мінімальна, тому й тексту буде небагато. Відразу вмикаємо духовку на 180°С!
  • Висипаємо всю кокосову стружку в миску, додаємо до неї все згущене молоко та ретельно перемішуємо. “Тісто” готове до укладання в формочки.

   Кекси з кокосової стружки та згущеного молока

  • Силіконові форми для кокосових кексів змащувати нічим не потрібно, випічка не липне до них та має гарний вигляд у будь-якому разі. А от з металевими та скляними формами можуть бути проблеми, адже в згущеному молоці досить багато цукру, тому напевне варто використовувати паперові вставочки або спочатку спекти 1 пробний кексик щоб уникнути можливого розчарування… Це я так, попереджаю на всякий випадок)
  • Форми для випікання заповняємо приблизно на половину та відправляємо в духовку орієнтовно на 15 хв.

Примітки:

 • Варене згущене молоко можна приготувати й самому, але це вже зовсім інша історія...)

Рецепт кексів із кокосової стружки та згущеного молока

Можна багато говорити про те, на скільки смачні ці кекси з кокосової стружки, але Ви ніколи не дізнаєтесь чи це правда, якщо з'їсте все згущене молоко до того, як почнете їх готувати =)

Всім смачного і не спаліть кухні!)))