2Інгредієнтів
5 хвПідготовка
15 хвПриготування
20 кексівВихід

Не так давно під час пошуку цікавого рецепту кокосових кексів чи печива ми виявили, що навіть найпростіша страва може мати досить багато способів приготування... Міні-кокосики насправді дуже смачні, але ж так кортить спробувати й інші смаколики, особливо якщо їх настільки просто приготувати! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, цілком можливо що наступна спроба виявиться ще вдалішою;)

Кажуть, що шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок, а шлях до серця дівчини - через солоденьке) Думаю, рецепт кексів із кокосової стружки та згущеного молока може стати причиною щасливих стосунків навіть у найскладніших життєвих ситуаціях, беріть на замітку;)

Інгредієнти

  • Кокосова стружка: 350 г
  • Варене згущене молоко: 500 г

Крок 1.

Кількість кухонних маніпуляцій мінімальна, тому й тексту буде небагато. Відразу вмикаємо духовку на 180°С!

Крок 2.

Висипаємо всю кокосову стружку в миску, додаємо до неї все згущене молоко та ретельно перемішуємо. "Тісто" готове до укладання в формочки.

Крок 3.

Силіконові форми для кокосових кексів змащувати нічим не потрібно, випічка не липне до них та має гарний вигляд у будь-якому разі. А от з металевими та скляними формами можуть бути проблеми, адже в згущеному молоці досить багато цукру, тому напевне варто використовувати паперові вставочки або спочатку спекти 1 пробний кексик щоб уникнути можливого розчарування... Це я так, попереджаю на всякий випадок)

Крок 4.

Форми для випікання заповняємо приблизно на половину та відправляємо в духовку орієнтовно на 15 хв.