5Інгредієнтів
15 хвПідготовка
15 хвПриготування
кілька порційВихід

Трохи чар в невеликій каструльці, пачка чіпсів і супергеройський фільмець зроблять Ваш вечір просто фантастичним!

Рецепт сирого соусу для начос дуже простий, а використати такий сирний соус можна практично до будь-яких закусок та найрізноманітніших страв. Тому не обмежуйтесь тільки нашими порадами та експериментуйте, будемо раді бачити і Ваші творіння в коментарях)

Інгредієнти

  • Сир твердий: 200 г
  • Пиво світле: 0.5 скл.
  • Молоко: 1 скл.
  • Крохмаль кукурудзяний: 2 ч.л.
  • Соус Tabasco: 1 ч.л.

Крок 1.

Найголовніше в сирному соусі для начос, звичайно ж, сир! Тому, щоб уникнути розчарувань, краще не жлобитись і взяти нормальний сир. В оригіналі це має бути Чеддер, але так як ми його не знайшли, старались вибрати хороший сир м'якого сорту... щоб добре плавився.

Крок 2.

Для початку тремо сир на дрібній тертці та змішуємо його з крохмалем. Якщо збираєтесь використовувати мелений гострий червоний перець, то його також слід відразу перемішати з сиром. Молоко підігріваємо на малому вогні, але не доводимо до кипіння і потрохи підкидаємо туди сир. Суміш потрібно постійно розмішувати щоб сир розчинився, не злипався грудками та не чіплявся за дно каструлі. Коли сир вже розплавився в молоці, вливаємо туди ж пивце та продовжуємо потроху помішувати сирний соус щоб всі бульбашки вийшли. Фінальний штрих - додаємо у каструлю госрий соус Tabasco, в найкращих традиціях мексиканської кухні) Ще разок гарненько все перемішуємо та знімаємо з вогню.