5Інгредієнтів
10 хвПідготовка
15 хвПриготування
4 порціїВихід

Пасту-салат запросто можна класифікувати як другу страву... з'їсти також як другу страву) але від цього він не перестане бути салатом =)

Салат з пастою та моцареллою в принципі не можуте бути не смачними, а броколі... зелене та корисне) Коротше, дуже прикольна штука виходить!))

Інгредієнти

  • Моцарелла: 200 г
  • Броколі: 300 г
  • Паста: 200 г
  • Бульйон: 100 мл
  • Сіль:

Крок 1.

Рецепт гарячого салату з пастою, броколі та моцареллою до сміху простий, такщо ставте кип'ятити дві каструльки води і читайте далі=)

Крок 2.

В одній каструльці ми будемо варити пасту, а в іншій в той самий час броколі! Таким чином ми скорочуємо час на приготування, паста-салат в нас вийде справді гарячим, а сир гарно підплавиться)

Крок 3.

Поки закипає вода, потрібно помити броколі та розрізати на невеликі суцвіття. Також можна нарізати або порвати довільними шматочками моцареллу, щоб не гаяти час...

Крок 4.

Пасту відварюємо в підсоленій воді та відціджуємо, рекомендації по часу приготування зазвичай є на упаковці=) Броколі також відварюємо в підсоленій воді близько 10 хв, відціджуємо та додаємо до пасти, відразу посипаємо зверху шматочками моцарелли. Для завершення поливаємо наш гарячий салат з пасти бульйоном та перемішуємо.