4Інгредієнтів
5 хвПідготовка
15 хвПриготування
скільки треба порційВихід

Закінчився ще один робочий тиждень! Такий довгий і короткий трудовий тиждень. Але для мене він пройшов не так монотонно як зазвичай. Цього тижня ми розбавили сіру буденність золотистою скоринкою. Всі люблять золотисту скоринку!)

Обід в офісі, це зазвичай якась каша, можливо супчик в банці, а може і бутерброди з чаєм. А якщо взяти звичайний бутерброд і прокачати його - день стане цікавішим!)

Інгредієнти

  • Хліб тостовий:
  • М'ясо:
  • Сир плавлений:
  • Зелень:

Крок 1.

Тостовий хліб продається у кожному магазині, тому з цим проблем не буде. Коштує він трохи дорожче звичайного. М'ясо також підійде будь-яке. Найкраще взяти приготовлене за улюбленим перевіреним рецептом. А от сир треба добре вибирати, тому що переважно тверді сорти сирів нагадують пластмасу, або погано плавляться, або просто, м'яко кажучи, не смачні. Тому краще брати дорогий плавлений сирок або сир-янтар. І нарешті зелень - підійде салат, рукола, шпинат, тощо. Ми ж просто взяли зелену цибулю.

Крок 2.

М'ясо ріжемо, або розриваємо руками не невеликі шматочки, так само і зелень. Сир краще порізати тоненькими пластинами (1-2 мм). Якщо готуєте, як і ми, для обіду в офіс, то це все краще робити ввечері, а зранку лише зібрати сендвіч і підсмажити.

Крок 3.

Коли усі приготування зроблені, зібрати супер-бутер можна за 5 сек. Навіть не знаю, що тут треба пояснювати. Беремо скибку хлібу, викладаємо м'ясо та зелень у будь-якій послідовності. Сир обов'язково зверху і прослідкувати щоб не виступав за краї скибки, бо витече і пригорить. А якщо використовуєте плавлений або янтар, то взагалі слід намащувати його лише в центрі. При підсмажуванні він сам прекрасно розтечеться і проникне між м'ясо і зелень.

Крок 4.

Зібрані бутери ставимо в розігріту сендвічницю і присмажуємо до золотистої скоринки.