Рецепти напоїв

Волошка • 23.03.2016

Як приготувати гарячий шоколад в домашніх умовах? Для початку потрібно знайти класний рецепт, і якщо Ви натрапили на цю сторінку, то Вас напевне можна привітати;) Ми підкажемо як зробити гарячий шоколад особливим, з перчинкою, так би мовити… і з віскі =)

Густий, запашний, гарячий, пощипує за язик і залишає присмак алкоголю… Впевнена, що цей напій зможе створити затишну атмосферу та надихне на цікаву розмову)

Читати далі ...
Волошка • 07.03.2016

Сонце вже починає пробиватися в наші заспані вікна і з’являється бажання висунути свого писочка в ранкову прохолодну свіжість… Єдине, що може ще більше підняти і без того чудовий настрій – неймовірно запашний імбирний чай з апельсином та м’ятою!

Імбир вже давно відомий своїми корисними властивостями, серед яких є оздоровлення та приведення в тонус організму, покращення обміну речовин та загального самопочуття.

Читати далі ...

Напої не тільки тамують спрагу… З давніх давен люди знали рецепти напоїв цілющих, знеболювальних, заспокійливих, тонізуючих і звеселяючих. З часом ці знання тільки поповнювалися і сьогодні нам доступний величезний вибір рідин з різними смаковими відтінками та різним впливом на людський організм.

Безалкогольні напої завжди будуть доречними для гостей будь-якого віку! Думаю, не варто описувати користь всіжовичавлених фруктових та овочевх соків, насолоду від мологного коктейлю чи запашного какао. Зелений чай та пахучий узвар втамують спрагу навіть краще ніж звичайна вода! Підбадьорить зранку горнятко чорної кави, а розслабить після важкого робочого дня чашка м’ятно-мелісового чаю…

Для гостей повнолітніх на особливі події можна пошукати цікавіші рецепти напоїв, звеселяючих та зігріваючих кров) Алкогольні коктейлі легкі та святкові, з найоригінальнішими смаковими поєднаннями… Без сумніву, навіть приготування таких частувань пройде весело =) А найтерплячіші гурмати можуть спробувати себе в домашньому пивоварінні або виноробстві ;)