Рецепти супів

Волошка • 29.03.2016

Ви не любите гарбуз бо в дитинстві Вам не засмакувала гарбузова каша?) Впевнена, що надзвичайно смачний суп-пюре з гарбуза Вам сподобається =)

Якщо хочете харчуватися правильно, мусите змиритися з фактом, що гарбуз є невід’ємним елементом раціону здорової та успішної людини! Не буду детально описувати всі корисні властивості цього овоча при внутрішньому та зовнішньому застосуванні, а краще поділюся рецептом гарбузового супу з імбирем.

Читати далі ...
ЖеКа • 30.09.2015

Буває хочеться трохи тепла, сонця, зелені… і на очі трапляється рецепт крем-супу з броколі! Совпадєніє? Не думаю)

Нещодавно ми вже писали про овочеві супчики і сьогодні хочемо продовжити цю тему. Мені здається, в нас дуже недооцінюють крем-супи! чи то може просто про них не знають… Ми от вирішили приготувати суп із броколі – продукту, який не так часто вживаємо (хоча, напевне, варто було б) і виявили що він таки дуже смачний! І тепер точно будемо пробувати ще!

Читати далі ...
ЖеКа • 14.09.2015

Якщо у Вас в холодильнику ціла купа помідорів, а в штанях лінива дупа, то цей рецепт крем-супу з помідорів саме для Вас!) Пів години часу на приготування і супер-смачна помідорова зупа потішить любителів кисло-гострих або гостро-кислих овочевих супчиків… Взагалі овочеві супчики це дуже прикольно! І маємо на приміті ще парочку рецептів, на які б Ви певне й не звенули уваги без позитивних рекомендацій близьких бо знайомих, але то на потім. А зараз ставте чайник на зупу з помідорів

Читати далі ...
Волошка • 04.05.2015

Як то кажуть, хороший день починається в обід і ми почали його з ароматного сирного супу з куркою… =) Мене, як великого любителя сиру в будь-якому вигляді це просто не може не тішити =))) Рецепт супу з плавленим сиром та курячим філе простенький, готується він швидко але! не скупіться на якісний сирок, який добре розчиниться та не буде плавати в супі кусочками гуми!

Цей рецепт має французьке коріння, але все ж таки трансформувався до реалій української кулінарії. Тим не менше цей сирний суп нікого не залишить байдужим до своєї сирної ніжності. А ще він дуже сирний ситний… =)

Читати далі ...

Не хотіли їсти супи в дитинстві? Саме час надолужити! =)

Перші страви – один з найважливіших елементів нашого харчування! Думаю, кожному з нас знайоме відчуття подяки від стомленого важкими наїдками шлунку за споживання теплої живильної рідини – супу =)

Рецепти супів зазвичай досить прості, часом вони складаються всього з одного основного інгредієнта, наприклад рецепти крем-супів або супів-пюре. Бувають рецепти перших страв, які не передбачають термічної обробки продуктів, наприклад окрошка аба гаспачо, страви подаються холдними і надзвичайно популярні в жаркий літній період. І є, звичайно ж супи, над якими треба добре потрудитися, в яких важливо дотриматися певних співвідношень між продуктами, та ще й врахувати різницю в часі їх приготування… Яскравим прикладом такого супу є наш український борщ)

Сподіваємося, що Ви знайдете на Burn your kitchen рецепти супів, які прийдуться Вам до смаку!