5Інгредієнтів
5 хвПідготовка
5 хвПриготування
750 грамівВихід

Вітамінна суміш з сухофруктів та горіхів з медом - це простий і солодкий рецепт міцного здоров'я та хорошого настрою! Інгредієнти доступні протягом всього року тому радимо хоч раз спробувати цю смакоту до чаю чи просто в якості десерту.

Інгредієнти

  • Горіхи волоські: 1 скл.
  • Лимон: 1 шт
  • Курага: 1 скл.
  • Родзинки: 1 скл.
  • Мед: 6 ст.л.

Крок 1.

Оскільки інструкцій для приготування вітамінної суміші з сухофруктів та горіхів з медом не так вже й багато, думаю, не зайвим буде трохи розказати про користь деяких використаних нами інгредієнтів)

Крок 2.

Фрукти при висушуванні не втрачають більшість вітамінів та мікроелементів та можуть досить довго зберігатися в такому вигляді. Курага позитивно впливає на роботу серця, шлунку, а також дуже корисна для зору. Регулярне вживання цього сонячного сухофрукту дозволить нормалізувати гормональний баланс та вивести з організму холестерин (юху!), шлаки та токсини.

Крок 3.

Люди поділяються на два типи: ті які виймають родзинки з морозива і ті, які доїдають їх за молодшим братом=) Тож якщо Ви не любите родзинки, можете сміливо забрати з рецепту вітамінної суміші. Але пам'ятайте, що родзинки також містять багато корисних елементів, вони працюють на зміцнення імунітету, налагодження роботи нервової системи та покращення сну.

Крок 4.

Всі знають, що волоські горіхи покращують роботу серця та мозку, про лимон та мед напевне й не варто казати, тому переходимо до дій)

Крок 5.

Курагу та родзинки перед використанням варто промити, особливо якщо Ви не впевнені в їх походженні. Також сухофрукти можна замочити у теплій воді на кілька хвилин - це дозволить їм трохи розм'якнути. Замочування не є обов'язковим, але ні в якому разі не завадить.

Крок 6.

Горіхи потрібно почистити, лимон - помити, відрізати хвостики та повитягувати кісточки. Всі інгредієнти подрібнюємо та перемішуємо з медом і вітамінна суміш з сухофруктів готова =)