До приходу гостей чи щоденної трапези, до гучних та тихих посиденьок з друзями, до вишуканого вина та доброго пива гарячі та холодні закуски будуть точно не зайвими. Ці невигадливі страви користуються великою популярністю та можуть підійти для події будь-якої тематики. Не забувайте про оригінальну подачу, вона робить закуски ще апетитнішими та привертає до них увагу!

Закуски можна приготувати практично з усього, що є під руками. В залежності від використаних продуктів вони можуть бути м'ясними, рибними, грибними, овочевими або навіть фруктовими. Це не тільки канапки чи бутерброди, це також різного роду нарізки, рулети, снеки, консервації, овочі-гриль та різні фаршировані штучки. Рецепти закусок здебільшого досить прості, їх приготування не займає багато часу та не вимагає особливих умінь, а сама страва може добряче виручити та прикрасити святковий стіл.

Щоб догодити всім не обов'язково цілий день стояти за плитою, інколи достатньо просто подати до закусок різні соуси - кожен зможе вибрати щось собі до смаку)